Logistika-terminal-ja-ladu

Logistika, terminal ja ladu

Koroter OÜ pakub logistikat/terminale/ladusid.

Pakume ise ja koos oma koostööpartneritega lao/terminali teenuseid Tallinnas, lähiümbruses ja lisaks Rakvere lähedal Näpil, mis teenindab sealset piirkonda. Loodame, et lähiajal leiame ladustamise võimaluse ka Lõuna-Eestisse.

Lisaks tavatemperatuuriga ladudele saame pakkuda ka eritemperatuuriga terminale.

Terminalidel on oluline roll süsteemsete vedude korraldamisel, sest ilma nendeta poleks sellised veod võimalikud.

Terminalide ülesandeks on ühest küljest panna saadetised veoprotsessiks kokku, teisest küljest tagada ühendatud saadetiste jaotamine, et need klientidele saata.

Terminalide ülesanne on ka eri tüüpi kaubavoogude ühendamine. Terminali saabuvad ja sealt väljuvad ühel ajal nii jaotus-, kogumis- kui põhiveod. Terminalis ühendatakse kokku veetud saadetised suundade kaupa sorteeritud vedudeks. Pärast terminalidevahelist vedu korraldatakse eri veosuundade jaotusveod jaotusautodega terminalide teeninduspiirkondades.

Koroter OÜ pakutavad logistilised teenused: koguse ja seisukorra kontroll, hoiustamine, sorteerimine, markeerimine, pakendamine, kauba ladustamine, komplekteerimine, laialivedu, ekspedeerimine jms;
kauba väljastamine veoks, komplekteeritud tellimuse üleandmine adressaadile laos või laadimine veovahendile.

Näiteid klientidest, kes praegu veoteenust ostavad

Ettevõttel ONIC on oma ladu ja veokid – kogu logistika organiseerivad nad ise. Müüdavad kaubad on hooajalise liikumisega ning müügimahtude tagamiseks tuleb kaubavaru juba mitu kuud enne hooaja algust lattu. Probleem on aga nende lao piiratud mahutavus. Lahenduseks pakume hooajalist ladustamisteenust.

Tahate müüa oma kaupa jaemüüjale või edasimüüjale, kuid puudub transport ja ladustamisvõimalus? Leiame koos lahenduse?

Erinevaid näiteid võiksime tuua paar lehekülge, kuid milleks teid lugemisega kurnata. Kui soovite lisainfot, võtke meiega julgelt ühendust ja leiame koos teile sobivamad lahendused.

Mulle selline teenusepakkuja meeldib kellega saab asju rahulikult planeerida ja just minule sobilikus varjandis! Kirjutangi talle oma plaanidest !

Annan selest teada ka oma sõpradele  liigun nutiseadmega alla,et tutvuda teiste teemadega mis just minule huvi pakuvad!

Kiire ja soodne transport Eestis ja mujal Euroopas